ENGELLİLERE MEDİKAL DESTEK

Arnavutköy Belediyesi ilçede bulunan engelli vatandaşlar için, Engelli Yaşlı ve Gündüz Bakım Merkezi’nde medikal malzeme yardım töreni düzenledi.     

  

Arnavutköy Belediyesi ilçede yaşayan yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik yapmış olduğu desteği her geçen gün artırarak, devam ediyor. AYEM tarafından belirlenen engelli vatandaşlarımıza yapılan medikal malzeme yardım törenine; Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Aygenli katıldı.

Umut Olmaya Devam

Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Koordinasyon Merkezi (AYEM); sahada ve birimde almış olduğu talepler doğrultusunda, gerek kendi imkânları ile gerekse ilgili kurum ve kuruşlarla iletişime geçerek, ilçede bulunan engelli ve yaşlı vatandaşlara medikal malzeme yardımında bulunuyor.

AYEM tarafından Arnavutköy’deki engellilerin tespitini gerçekleştirdikten sonra, belirli periyotlarla ve sürekli medikal malzeme yardımı ve sosyal haklar konularında özürlülere yardımcı olunuyor. Son olarak ihtiyaç sahibi 35 vatandaşa medikal malzeme yardımında bulunan AYEM, düzenlenen bir programla hediyeleri sahiplerine teslim etti.