YAŞLILAR İÇİN MORAL GÜNÜ DÜZENLENDİ

Arnavutköy belediyesi hizmet verdiği yaşlı vatandaşları unutmayarak, moral günü düzenledi. Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliğe Arnavutköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Kemal Aygenli de katıldı

 

Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi, yılın her günü yaşlı vatandaşlara verdiği hizmetle adından söz ettiriyor. Evde bakımından gündüz bakımına kadar, kişisel bakımından meşguliyet zamanlarına kadar birçok alanda yaşlılara yardımcı olan AYEM, yaşlılar haftasında da hizmet verdiği vatandaşları unutmayarak, çeşitli etkinlikler düzenledi.

Arnavutköy Belediyesi Kozlar Sosyal Tesislerinde düzenlenen yaşlılar haftası etkinliğine 80 vatandaş katıldı. Yemekle başlaya program, canlı müzik ile devam etti. Program akışında ise AYEM tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara, tekerlekli sandalye verildi.

Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Gündüz Bakım ve Eğitim Merkezi, yaşlı ve engeli vatandaşların her zaman yanında olup; güler yüzlü personelleriyle de yaşlı ve engelli vatandaşlara, aile sıcaklığında bir ortam sağlıyor. Toplumsal dayanışmanın önemli göstergelerinden birini sergileyen Yaşlı ve Engelli Gündüz Bakım ve Eğitim Merkezi çalışanları, yaşlı ve engelli vatandaşların karşılaşabilecekleri tüm sorunların üstesinden gelebilmeleri için elinden geleni yapıyor.

“365 gün yaşlılarımızla beraberiz”

Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Kemal Aygenli, Arnavutköy Belediyesi Yaşlı Ve Engelliler Merkezi olarak yaşlılara yıl içerisinde sürekli destek verdiklerini dile getirerek: “Yıl içerisinde yaşlılarımızla beraberiz, onlara bir aile sıcaklığı sağlamak bizim şiarımız. Çalışan arkadaşlarımızda bu düşünce de bu amaçla yaşlı vatandaşlarımızın her zaman yanında oluyor.  Bugün sadece kutlama amacıyla buradayız ama AYEM olarak 365 gün biz yaşlılarımızla beraberiz, birlikteyiz onlara hem sevgi hem muhabbet sunuyoruz hem de ihtiyaçlarını karşılıyoruz. AYEM bunu çok güzel üstlenmiş bizlerde Allah’ın izniyle sonuna kadar da götüreceğiz” şeklinde konuştu.